DDoS/DoS Testleri

DDoS/DoS Testleri
DDoS/DoS Testleri
DDoS/DoS Testleri
DDoS/DoS Testleri

DDoS / DoS Testleri

Servis Dışı Bırakma (DDos/DoS) saldırıları, temel olarak ağ kaynaklarının belirli kapasitelere sahip olmasından faydalanarak, bu ağlar üzerinden sunulan hizmeti kesintiye uğratmayı veya hedeflenen ağı tamamen kullanım dışı bırakmayı amaçlar.

DDos/DoS saldırıları, gün geçtikçe daha fazla karşılaşılan saldırı vektörleri arasında yer almaktadır. Bu saldırılar hem kurumların hem de bu kurumların hizmet verdiği müşterilerinin hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

Servis Dışı Bırakma testleri, sistemlerin ve ağın saldırılara karşı ne ölçüde korunduğunu açıkça ortaya koyar. DDoS/DoS saldırısı kontrollü bir durumda simüle edilerek, gerekli koruma önlemlerinin varlığı ve yeterliliği konularında bilgi edinilir. Sonrasında ise tespit edilen tasarım zafiyetlerin, güvenlik açıklarının ve risklerin ortadan kaldırılması için gerekli önlemler alınarak, bilişim altyapısının sürekliliği sağlanmış olur.

Sunduğumuz DDoS/DoS test hizmetimizle, kurumların muhtemel saldırılarına karşı direnç seviyelerini belirlemeyi amaçlıyoruz. Güvenli ve kontrollü ortamda yapılan DDoS/DoS testleri senaryo bazlı ve ağ altyapısını da kapsayacak biçimde kurgulanmaktadır.

Size Yardımcı Olmak İsteriz

İletişim
DDoS/DoS Testleri
DDoS/DoS Testleri